Realme C55 – бюджетник компанії, який спочатку позиціонували як перший смартфон на системі Android з «Dynamic Island». Крім того, в пік рекламування новинки багато хто звертав увагу на камеру з сенсором в 64 Мп і дисплей з частотою зміни кадрів в 90 Гц. Насправді все, зазвичай, негаразд яскраво – у прямому і переносному сенсі. Тому пропонуємо обговорити плюси і мінуси Realme C55, враховуючи досвід користувача інших бюджетників. У тому числі Note 12 4G з дійсно яскравим екраном та A14 5G, який точно не поступається в плані продуктивності.
Характеристики бюджетника від Realme
- Дисплей: 6.72-дюймовий IPS-дисплей із частотою оновлення 90 Гц та розгорткою 180 Гц. Роздільна здатність екрану становить 2400×1080 пікселів, а заявлений піковий рівень яскравості 680 Ніт;
- Продуктивність: процесор Helio G88, прискорювач ARM Mali-G52 MC2, ОЗУ 6 Гб, ПЗУ від 128 Гб до 256 гігабайт;
- Камери: основна має два модулі, включаючи сенсор на 64 Мп та допоміжний на 2 Мп. Можна знімати 1080р за 60 FPS. Фронтальна камера на 8 Мп.
- Живлення: ємність батареї 5000 мАг, є Oppo SuperVOOC з потужністю 33 Вт.
- Додатково: немає захисту від вологи, немає стереозвуку, є вихід для навушників, є Wi-Fi 5 (802.11ac) та NFC.
Плюси Realme C55
Безумовною перевагою моделі є швидке заряджання – 50% батареї можна відновити за півгодини. Крім того, цей смартфон вирізняється непоганою автономністю. У тестах PCMark показник дорівнює майже 12 годин. Модель виглядає привабливо, має досить плавний дисплей із гарним відгуком сенсорного шару (180 Гц). Тобто швидко реагує на дотик користувачів. Разом з тим користувачі відзначають непогану деталізацію знімків у денний час доби. Підіб’ємо підсумки плюсів:
- Стильний дизайн;
- Плавна картинка під час перегляду відео;
- Основний сенсор камери;
- Автономна робота;
- Швидка зарядка.
Мінус Realme C55
Незважаючи на наявність процесора Helio G88, потужності нижчі від середнього показника по ринку. У тестах AnTuTu цей смартфон набирає в районі 273 тисячі балів, що менше, ніж у багатьох конкурентів. Крім того, при поганому освітленні деталізація камери різко знижується, фронтальна камера нічим не виділяється. Немає стереозвуку – лише один динамік. Ще одним недоліком є фактична лють екрану, незважаючи на заявлені 680 Ніт. Підіб’ємо підсумки мінусів:
- Додаткова камера;
- Реальна яскравість екрана;
- Невисока продуктивність;
- Немає стереозвуку;
- Немає захисту від бризок.
Загальна оцінка смартфона C55
Виходячи з представлених плюсів та мінусів Realme C55 можна зробити наступний висновок.