Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Як змінити браузер Xiaomi?

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
171 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

Рідко вдається зустріти користувача, який би користувався браузером Xiaomi, незважаючи на те, що програмні програми виробника динамічно розвиваються. Тим не менш, саме ця утиліта навіть у Miui 14 високою швидкістю і чуйністю не відрізняється. Тому не втрачає своєї актуальності інструкція зі зміни браузера Xiaomi на щось інше. Як правило, вибирають між Chrome і Opera. Звісно, є й інші цікаві рішення. Наприклад, DuckDuckGo, але ми розглянемо найпопулярніші рішення з огляду на споживчий попит.

Як видалити браузер Xiaomi зі смартфона?

Відразу відповімо на запитання – чи можна видалити Xiaomi (Mi Браузер)? На жаль, немає прав Root. На щастя, це зовсім не потрібно робити, адже можна поставити інший софт, щоб він відкривався за умовчанням. Іншими словами, основною проблемою, з якою стикаються користувачі після встановлення нового браузера, є те, що будь-які посилання все одно відкриваються за замовчуванням встановленим в Miui браузером. Але це вирішується у кілька етапів. В середньому знадобиться не більше ніж 5 хвилин. Приступаємо!

Щоб фірмовий софт більше не запускався, коли його не просять, у вас має бути якийсь ще браузер. Чи є? Тоді заходимо до «Налаштувань», далі до «Системних програм», і вибираємо «Mi Браузер». Тепер потрібно просто прибрати галочку, щоб вона не відкривається за замовчуванням.

Як змінити браузер Xiaomi

Після цього за замовчуванням буде відкриватися Chrome, якщо ви не використовуєте інші рішення.

Як встановити новий браузер на Xiaomi?

Щоб змінити браузер Xiaomi, і поставити новий, щоб він відкривався за замовчуванням, спочатку потрібно, наприклад, завантажити Opera або Google Chrome і встановити кращий софт на свій смартфон. Впоралися? Далі, виконуємо нехитрий перелік дій:

  1. Заходимо до «Налаштувань»;
  2. Вибираємо «Системні програми»;
  3. Клікаємо по трьох точках (праворуч вгорі);
  4. Клікаємо по «Додаткові програми»;
  5. Вкладка «Браузер»;
  6. Клікаємо по тому, який вам потрібен.

Як змінити браузер Xiaomi

Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com