Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Як прискорити старий Android смартфон?

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
39 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

Вже ні для кого не секрет, що згодом старі Android-смартфони починають слабшати в плані продуктивності. Особливо якщо це не чиста ОС, а є додаткові прошивки, які зовсім перестали оновлюватися. Втім, нерідко користувачі скаржаться і на те, що після чергового оновлення система почала працювати гірше. На жаль, радикально змінити це не можна, адже розробники подбали про те, щоб ми й надалі оновлювали свої смартфони, але частково оптимізувати телефон все ж таки можна. Ми розглянемо прості способи прискорення старих Android смартфонів без зміни регіону та встановлення додаткового софту.

Оптимізація очищення кешу

Основне завдання кешу полягає у прискоренні вилучення даних. Можете не сумніватися, що практично всі месенджери використовують цю опцію. В результаті, на смартфоні накопичується велика кількість «сміття», на яке витрачається багато ресурсів. Особливо якщо Ви полюбляєте дивитися YouTube, Tik-Tok, відео в Telegram, так далі.

Найпростіший спосіб прискорити Android-смартфон без втручання у ROOT-права – це налаштувати роботу з кешем. Оптимально, щоб він очищався кожні 30 хвилин. Як це зробити?

Заходимо в меню під назвою "Батарея та продуктивність".

Живлення та продуктивність

Далі, у верхньому правому куті (під індикацією заряду батареї) натискаємо на значок налаштувань.

Налаштування

Тепер нам потрібно в розділі "Очищення пам'яті" вказати періодичність виконання поставленого завдання.

Очищення пам'яті

Встановивши галочку на параметрі кожні 30 хвилин Ви додасте ще одне завдання для смартфона, але позбавитеся великого обсягу сміття, яке постійно накопичується в системі. Це просто необхідний захід, на наш погляд, для власників старих Андроїд-смартфонів.

Прискорення смартфону через меню розробника

На жаль, разом із перевагами різних оболонок на Android ми отримуємо ще й зайвий софт, а також рекламу. На обробку багатьох непотрібних нам процесів потрібні потужності та пам'ять. Ми не обговорюватимемо всі процеси, які можна відключити через меню розробника для оптимізації смартфона на Android. Це занадто довго. Раніше ми вже говорили про те, як прибрати рекламу в MIUI 12.5. Якщо у вас більш сучасна модель, ймовірно, буде корисно дізнатися, як розширити розширити ОЗП, збільшивши продуктивність.

Тепер обговоримо, як прискорити смартфон на Андроїді за допомогою простої інструкції, яка займе 1 хвилину часу. Для початку нам потрібно стати розробником.

  1. Переходимо до налаштувань;
  2. Далі, натискаємо "Про телефон";
  3. Клікаємо (швидко) кілька разів по "Версія MIUI" (Номер сбірки).

Тепер у меню "Розширені налаштування" у нас з'являється пункт "Для розробників".

Для розробників

Клікаємо по ньому і шукаємо пункт "Буфер журналу".

Буфер журналу

За замовчанням стоятиме 256 Кб, а нам потрібно поставити 16 Мб відповідно. Далі, переходимо до пункту "Трасування системи".

Тут потрібно прибрати галочку навпроти запису дій додатків, доступних для налагодження. Далі, заходимо до підпункту "Категорії", і знаходимо "Power: Power Management", і ставимо галочку.

Цих простих налаштувань має вистачити, щоб прискорити смартфон на Android, але їхній перелік далеко не остаточний. Якщо Ви хочете бачити більше корисних інструкцій щодо оптимізації швидкості роботи свого телефону, пишіть у коментарях і підписуйтесь на наші соціальні мережі.

Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com