Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Як прибрати рекламу в MIUI 12.5

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
191 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

Користувачі нових версій смартфонів вже почали отримувати MIUI 14, не кажучи про MIUI 13. Але є і багато хто, хто не поспішає міняти старенький телефон, а оновлення вже не надходять. Що ж роботи власникам MIUI 12 чи MIUI 12.5? Оптимізуйте! Зокрема, може допомогти і покращити процес експлуатації старого смартфона усунення рекламних оголошень. Як мінімум додати комфорт. Ми розповімо як забрати рекламу в MIUI 12.5 за допомогою нашої покрокової інструкції.

Спочатку потрібно прибрати системні утиліти, після цього відключити показ рекомендацій безпосередньо всередині тих програм, якими користуєтеся. Ось таке непросте завдання має бути.

Крок №1: Забираємо системну рекламу

На першому етапі оптимізуємо зручність експлуатації прошивки. Після кожної дії в системі чи то видалення кешу або іншого сміття, вилазять набридливі рекламні блоки. Щоб відключити рекламу в MIUI, потрібно відключити служби «MSA» та «MiuiDaemon», перетягнувши півзону вліво.

Оптимизируем MIUI 12.5

Вказану операцію можна виконати, пройшовши такі шляхи:

  1. Налаштування;
  2. Пароль та безпека;
  3. Доступ до особистих даних.

Виходимо з розділу налаштувань і знаходимо ярлик «Безпека». Скролімо в самий низ до «Передача даних».

Оптимизируем MIUI 12.5

Тепер нам потрібно зайти в розділ "Мережеві підключення" та натиснути на три точки у правому верхньому кутку, щоб дістатися до фонових підключень.

Оптимизируем MIUI 12.5

У нас з'явиться величезна кількість додатків, з яких потрібно відключити «Analytics» та «Msa».

Крок №2: Відключаємо рекламу для додатків

Виконавши зазначені вище завдання, залишається лише прибрати рекламу кожному за системного докладання. Для цього необхідно, наприклад, зайти до програми "Музика", і в налаштуваннях прибрати "Показувати рекламу". Аналогічно, наприклад, заходимо в програму "Очищення", і прибираємо галочку з пункту "Отримувати рекомендації".

Оптимизируем MIUI 12.5

Виконавши ці дії, Вам більше не доведеться постійно закривати рекламні оголошення. Швидше за все...

До речі, мало хто знає, що вигідні ціни на смартфони Xiaomi якраз і обумовлені тим, що бренд компенсує невисоку маржу (дохід з продажу) за допомогою показу величезного обсягу реклами.

Topic Tags
Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com