Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Як оновити Miui 14 самостійно?

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
225 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

Так часом трапляється, що одні користувачі виходять нову прошивку відразу, а іншим доводиться чекати навіть кілька місяців. Але не обов'язково. Сьогодні є багато варіантів оновити Miui 14, якщо Вам ще не прийшли оновлення, або завантажилося з помилками. Ми розглянемо найпростіший без води і не потрібних термінів, які Ви забудете через 1-2 хвилини. Найпростіший спосіб оновити Miui для будь-якого смартфона Xiaomi – це завантажити відповідну оболонку, і встановити її самостійно без застосування ПК та стороннього софту.

Увага! Перед встановленням програмного забезпечення в ручному режимі обов'язково переконайтеся, що смартфон повністю заряджений і зробіть резервне копіювання файлів, адже від збоїв ніхто не застрахований навіть при використанні офіційних утиліт.

Як оновити Miui 14 вручну без ПК?

Якщо до вас ще не доїхала нова прошивка, Ви можете її оновити самостійно. Насамперед, натискаємо на поточну версію та «Перевірити оновлення». Якщо таких не знайдено, або система оновилася зі збоями, переходимо до альтернативного варіанту.

Однак, перед початком роботи необхідно засвоїти один нюанс – кожна версія ПЗ має призначення по регіону та версії. Тому треба запам'ятати, які символи стоять у вас у дужках, щоб потім завантажити потрібну версію прошивки.

Як оновити Miui 14: якщо не приходить чи помилка оновлення?

У нашому випадку це TKWMIXM, але у вас може бути інша версія, яку Ви зможете успішно знайти за допомогою наступного софту.

Установка програмного забезпечення за допомогою Miui Downloader

Якщо не хочете завантажувати систему зі сторонніх сайтів, можете скористатися програмою Miui Downloader, за допомогою якої на установку Miui 14 потрібно всього кілька хвилин.

Як оновити Miui 14: якщо не приходить чи помилка оновлення?

Впоралися? Тепер переходимо до встановлення програми, після чого Ви побачите великий список різних моделей смартфонів Xiaomi та пошук, в якому Ви одразу можете ввести назву свого телефону, щоб прискорити процес. У нашому випадку, це Mi 11T. Після введення назви, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomiui.downloader&hl=ru&gl=US запропонує нам кілька різних варіантів ПЗ. Нас цікавить вже стабільна версія прошивки без каверз та експериментів.

Як оновити Miui 14: якщо не приходить чи помилка оновлення?

На наступному етапі установки оновлення стане в нагоді знання версії своєї системи. Справа в тому, що для кожного смартфона є різні версії Miui 14.

Як оновити Miui 14: якщо не приходить чи помилка оновлення?

Відповідно, у нашому випадку необхідно встановлювати Global Stable, але у вас потрібний варіант прошивки може називатися і по-іншому. Сподіваємось, було корисно, всього доброго!

Завантажуємо прошивку на Xiaomi Community

Ви можете скористатися ресурсом https://c.mi.com/ua/miuidownload/ та встановити прошивку самостійно серед запропонованих варіантів. У цьому випадку також важливо, щоб була завантажена Ваша версія оболонки.

Після встановлення необхідно перейти в "налаштування", а потім у розділ "про телефон" та натиснути за своєю версією MIUI. Далі, відкривається нове вікно, по ньому клацаємо кілька разів, поки не відкриється розділ з додатковими можливостями. Тепер у правому кутку ми можемо натиснути на три точки і встановити завантажену прошивку.

Цих нехитрих дій має вистачити на вирішення поставленого завдання. Підписуйтесь, якщо контент був корисним для Вас.

Topic Tags
Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com