Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Розширення пам'яті у смартфонах Xiaomi, як збільшити?

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
177 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

Багато користувачів смартфонів Xiaomi навіть не здогадуються про те, що є щасливими власниками такої опції, як Memory Extension, яка дозволяє збільшити продуктивність смартфона за рахунок збільшення обсягу оперативної пам'яті. Відразу зазначимо, що цю функцію підтримують не всі смартфони компанії. У цій інструкції розповімо, як збільшити обсяг ОЗУ, і що дає розширення пам'яті Xiaomi. Однак спочатку потрібно визначити з тим, які телефони взагалі підтримують технологію.

Які смартфони Xiaomi підтримують розширення ОЗП?

Mi 11 Mi 11 Pro Mi 11 Ultra
Redmi K40 K40 Pro K40 Pro+
Poco M3 Poco M4 K30
Poco F4 Poco F3 Poco F2
Redmi Note 11 Redmi Note 12 Redmi Note 10
Mi 10 Mi Pad 5 Note 9
Note 9T MIX 4 Mi 10S

Список є далеко не остаточним, але Ви можете перевірити, чи є підтримка функції Memory Extension у розділі «Розширення пам'яті».

Багато користувачів смартфонів Xiaomi навіть не здогадуються про те, що є щасливими власниками такої опції, як Memory Extension, яка дозволяє збільшити продуктивність смартфона за рахунок збільшення обсягу оперативної пам'яті.

Що дає розширення пам'яті смартфона?

У 2023 році фактично всі флагманські рішення мають великий обсяг оперативної пам'яті, яка прямо виляє на продуктивність і багатозадачність смартфона. На відміну від постійної пам'яті, ОЗП не збільшується фізичним шляхом. Однак, починаючи з оновлення MIUI 12.5, власники ряду мобільних телефонів Xiaomi стали отримувати можливість збільшення оперативної пам'яті штучним шляхом. У чому полягає суть розширення пам'яті? Memory Extension – опція, що дозволяє перенести певний обсяг пам'яті зі сховища у ОЗП. Тобто Ви можете віддати невеликий обсяг вбудованої пам'яті на користь збільшення багатозадачності. Як правило, можна передати:

  • 1 Гб ОЗУ;
  • 2 Гб ОЗП;
  • 3 Гб ОЗУ;
  • 5 Гб ОЗУ;
  • 7 Гб ОЗУ.

Від чого залежить результат? По-перше, від моделі смартфона. По-друге, обсяг постійної пам'яті.

Багато користувачів смартфонів Xiaomi навіть не здогадуються про те, що є щасливими власниками такої опції, як Memory Extension, яка дозволяє збільшити продуктивність смартфона за рахунок збільшення обсягу оперативної пам'яті.

Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com