Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Підключається лише один навушник Xiaomi до смартфону, що робити?

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
35 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

З навушниками Xiaomi Earbuds та Redmi AirDots нерідко виникають проблеми у користувачів смартфонів Android. Зокрема, рано чи пізно старі версії зазначених гарнітур перестають правильно підключатися. Зазвичай через те, що навушники не можуть синхронізуватись між собою. В результаті в розділі підключення на смартфоні ми бачимо два навушники ("_R" і "_L"). При цьому спроби змінити щось у налаштуваннях самого смартфона не допомагають, як і скидання налаштувань. Вся справа безпосередньо у навушниках.

Як синхронізувати обидва навушники від Xiaomi?

Перш за все, Ви повинні переконатися, що обидва навушники працюють коректно та заряджені. Якщо все-таки в синхронізації, варто спробувати один із двох способів вирішення проблеми.

  1. Скидання та підключення навушників

Переходимо в Bluetooth на вашому Android-смартфоні, клацаємо по кожному з навушників і натискаємо відключити.

Далі, затискаємо кнопку увімкнення/вимкнення на кожному з навушників (одночасно) і чекаємо 20 секунд. Після цього кладемо їх у кейс на кілька секунд. Далі знову вмикаємо Bluetooth, витягуємо навушники з кейсу і підключаємо тільки правий навушник Earbuds або AirDots ("_R").

Якщо пощастить, то другий підтягнеться автоматично.

  1. Скидаємо налаштування навушників

Ще один спосіб полягає в тому, щоб скинути гарнітуру. Для цього ми можемо затиснути на обидві кнопки на навушниках і потримати 5 секунд. Як тільки спалахне і погасне індикатор (червоним кольором), ми кладемо навушники в кейс. Далі витягуємо і знову затискаємо кнопки, поки не пролунає сигнал (у випадку з AirDots). У випадку з Earbuds (тримаємо 30 секунд). Знову ховаємо навушники в кейс. Можна спробувати кілька разів, адже скинути налаштування в навушниках Xiaomi не так просто.

Основна проблема полягає в тому, що старі навушники в якийсь момент часу перестають коректно працювати на смартфонах, і тут проблема в самих гарнітурах, а не смартфонах, тому вирішується вона складно, і не завжди успішно. Спробуйте і відпишіться в коментарях. Найчастіше вказаної інструкції достатньо для підключення обох навушників від Xiaomi.

Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com