Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Налаштування жестів у MIUI 14

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
206 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

Як показує практика, багато користувачів навіть не підозрюють про те, який досвід користувача їм пропонує їх сучасний смартфон, наскільки можна спростити рутинні дії і поліпшити взаємодію з гаджетом, який в руках 24/7. Сьогодні поговоримо про налаштування жестів MIUI 14, за допомогою яких можна прискорити виконання популярних процесів. Важливо відразу відзначити, що список доступних опцій також залежить від моделі телефону. Так, наприклад, деякі лінійки підтримують виклик жестів по дотику задньої панелі. Інші немає. Наше завдання – розглянути базовий набір з управління жестами у новій прошивці Xiaomi.

Налаштування керування жестами в MIUI 14

Шлях до необхідних опцій для виклику налаштувань управління жестами в MIUI 14 знаходиться за наступною адресою:

 1. «Налаштування»;
 2. «Додаткові налаштування»;
 3. «Функції жестів».

У цьому меню Ви побачите встановлені варіанти налаштувань та «Власні жести», за допомогою яких можна самостійно встановити зручну функцію. Давайте про все по порядку.

Налаштування жестів

Виклик асистента Google

Однією з найкорисніших і важливих опцій для багатьох користувачів є виклик помічника Google. У смартфонах Xiaomi можна налаштувати швидкий запуск цієї програми шляхом затискання та утримання кнопки живлення.

Налаштування жестів у MIUI 14

Швидке створення скріншотів

Ще однією корисною функцією жестів є створення знімка екрана за допомогою трьох кнопок. Звичайно, ця опція потрібна не всім. Але, наприклад, при написанні цієї інструкції нагоді.

Налаштування жестів у MIUI 14

Відразу під цим жестом Ви також виявите можливість створення часткових скріншотів, що здійснюється шляхом утримання трьох пальців на екрані смартфона.

Налаштування жестів у MIUI 14

Швидкий запуск камери

Звичайно ж, у налаштуванні жестів не обійтися без швидкого виклику камери. Цією опцією користується практично кожен користувач, але багато хто навіть не здогадується, що можна спростити завдання, за допомогою функції жестів. До речі, якщо варіант за замовчуванням не підходить, ми говоримо про створення власних гнучкіших налаштувань.

Налаштування жестів у MIUI 14

Виклик ліхтарика за допомогою жестів

Останнім базовим жестом, який можна викликати за рахунок "гарячих клавіш", є виклик ліхтарика.

Налаштування жестів у MIUI 14

За замовчуванням реалізація поставленої задачі здійснюється за допомогою подвійного натискання кнопки живлення. Що робити, якщо цей варіант не підходить?

Налаштування власних жестів у MIUI 14

Якщо Вам не подобається запропоновані системою варіанти налаштування керування жестами, Ви можете самостійно їх виправити в меню.

Налаштування жестів у MIUI 14

У цьому розділі Ви можете вибрати будь-яку із запропонованих опцій, натиснувши за стрілками праворуч (вгору/вниз), і далі буде запропоновано кілька опцій.

Налаштування жестів у MIUI 14

У нашому випадку список пропозицій виглядає так:

 • Знімок екрана;
 • Увімкнення ліхтарика;
 • Центр управління;
 • Панель оповіщень;
 • Помічник Google;
 • Запуск камери;
 • Калькулятор;
 • режим без звуку;
 • Збір журналу помилок.

Список може бути ширшим залежно від конкретної моделі. Для кожного з представлених програмних додатків можна задати свої правила їхнього виклику. Якщо публікація була корисною, напишіть про це у коментарях.

Topic Tags
Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com