Форум смартфонів

Сповіщення
Очистити все

Ігри на AliExpress для смартфона

1 Публікації
1 Користувачі
0 Reactions
37 Переглядів
Публікації: 32
Admin
Topic starter
(@admin)
Учасник
Приєднався: 2 роки тому

AliExpress пропонує своїм користувачам не тільки можливість робити вигідні покупки, а й весело провести час. У додатку є різноманітні ігри, які дозволяють отримати призові монети, знижки на товари і навіть безкоштовні подарунки. При цьому компанія постійно розвиває цей напрямок. Так, наприклад, наприкінці 2023 року з'явилася нова гра під назвою Merge Boss, інформація про створення якої швидко розійшлася по мережі. Десятки тисяч людей активно заробляли бонуси, і, як і раніше, є шанувальниками програми.

Постійні ігри

У програмі AliExpress завжди доступні дві постійні ігри:

  1. Вгадай карту - у цій грі потрібно вибрати одну з дев'яти карт, на зворотному боці яких розташовані призові монети. Вартість однієї спроби складає п'ять монет.
  2. Merge Boss – нова гра, яка з'явилася в 2023 році, і швидко набула популярності. Все почалося з нагоди заробляти монетки для отримання купонів на знижку. Крім того, ця програма була запущена в рамках акції, яка дозволяла всім бажаючим отримувати ключики та взяти участь у розіграші лотереї. Чимало користувачів отримали безкоштовні подарунки від партнерів компанії.

Ігри до спеціальних подій

Під час різних подій, таких як Чорна п'ятниця, розпродаж або свята, AliExpress пропонує своїм користувачам нові ігри. До них відносяться:

  1. Шопоголія - у цій грі потрібно стрибати по кубиках, щоб збирати монети та подарунки.
  2. Колесо подарунків (Карусель) - у цій грі потрібно крутити барабан, щоб отримати приз.
  3. Настріляти знижок - у цій грі потрібно стріляти по мішенях, щоб отримати знижки на товари.

Як грати в ігри на AliExpress

Для того, щоб грати в ігри на AliExpress, потрібно встановити програму AliExpress на свій смартфон або планшет. Після встановлення програми відкрийте його та натисніть на піктограму ігор у нижній частині екрана.

Щоб грати в ігри вам знадобляться призові монети. Монети можна отримати, виконуючи завдання у додатку, наприклад, переглядаючи товари, підписуючись на магазини або беручи участь у розіграшах.

Призи в іграх на AliExpress

В іграх на AliExpress можна виграти такі призи:

  • призові монети - які можна використовувати для покупки товарів на AliExpress.
  • знижки на товари - які дозволяють заощадити гроші при покупці.
  • безкоштовні товари - які можна отримати без оплати.

Ігри на AliExpress - це чудовий спосіб повеселитися та отримати вигоду. Вони дозволяють користувачам весело провести час, а також отримати знижки на товари або безкоштовні подарунки.

Джерело: інформація підготовлена https://alishopogolic.com

Поділитися:
Поділитися з друзями
Smartphone-Top.com